Ми працюємо для тих, хто прагне зробити навколишній світ чистішим

Вже понад 19 років наша щоденна робота є запорукою втілення ефективних рішень в сфері водоочищення. Адже відданість нашій справі залишається незмінною.

ПРО компанію

Наша мета

Cтворювати для різних галузей промисловості та комунального сектору інноваційні технології та виготовляти обладнання, які змінять Ваше життя на краще.

ТзОВ «Комфорт-Еко» об’єднує знання і досвід в ефективній спільній роботі наукової, проектної та виробничої структур, що дозволяє всеохоплююче розглянути будь-яке питання та прийняти оптимальне рішення по водопідготовці та водоочищенню комунальних і промислових стічних вод.

Наші сильні сторони

Виробництво

Виробнича і лабораторна бази дозволяють створювати і освоювати сучасні установки з високими технічними і експлуатаційними характеристиками.

Виробничі цеха обладнані сучасним технологічним обладнанням, що дозволяє виконувати заготівельні, збірно-зварні роботи, механічну обробку різних матеріалів. Є можливість виготовляти продукцію по індивідуальному замовленню.

Виготовляємо продукцію із металу і пластику (поліпропілен).

Асортимент продукції

Сертифікати

Компанія «Комфорт-Еко» має усі необхідні дозвільні документи на свою діяльність відповідно до законодавства України включно з сертифікатами відповідності, лабороторні тести, ліцензії на будівельну діяльність і т.п.

Наводимо деякі з них:

Телефонуйте і ми Вам допоможемо!